zvížátka

24. května 2008 v 10:47 |  Vtipy
1)Víte, jak se chytá opice? Sednete si na strom se dvěma lahvemi. Jedna s vodou, druhá se silným grogem. Pak z té s vodou, si začněte notně přihýbat. Přijde opice a začne si přihýbat z druhé lahve. Po chvíli je na mol a dá se snadno chytit. Kdyby se však opice nedostavila, zaměňte lahve a postupujte dle návodu. Po chvilce ulovíte opici také.
2)Běží zajíc po lese a nejednou vidí veverku, která se právě chystá zapálit cigáro, přiběhne k ní a říká: "Veverko, vykašli se na to hulení, takovej krásnej den, pojď si radši zaběhat." Tak jí překecá a běžej spolu po lese a najednou zajíc vidí medvěda, kterej drží v ruce lahvinku a zajíc říká: "Medvěde nechlastej a pojď si radší zaběhat, takovej krásnej den." Tak ho taky překecá a běžej spolu po lese. Pak zajíc vidí lišku, která si dává suchej drink a zase na ní: "Liško pojď si s náma zaběhat, takovej krásnej den." A Liška na to: "To určitě - zajíc si dal extošku a všichni lítaj po lese jak trhlý."
3)Když bůh stvořil zemi, stvořil také rozličné druhy zvířat. Některá zvířata byla nespokojená. Když se stížnosti začaly hromadit, řekl si Bůh, že si s nimi promluví. Přišly velbloud, žirafa a slepice. Velbloud povídá. "Pane ten hrb je opravdu protivný a směšný." "Drahý synu, ve svém hrbu můžeš ukládat potravu a vodu, tak se nemusíš bát hladovění ani žízně." "Aha, rozumím. Děkuji pane." Žirafa si stěžuje: "Pane, opravdu si myslíš, že s takovým krkem vypadám dobře? Když se chci napít sotva dosáhnu na hladinu." "Ale zato dosáhneš na nejvyšší větve, takže budeš mít dostatek potravy, kde ostatní budou hladovět." Když žirafa odešla Bůh se obrátil na slepici, která hned spustila. "Pane, mě neukecáš! Buď uděláš moje vejce menší nebo prdel větší!"
4)K farmáři přišel jednoho zimního podvečeratulák s prosbou o noclech na pár dnů. "Nebojte se, to co dostanu si chci odpracovat. Hodilo by se vám, kdybych promluvil se zvířaty a zjistil, co je trápí?" "Nejdřív si vás ale musím vyzkoušet." řekl farmář a zavolal psa. "Pane, váš pes říká, že spí na tvrdé zemi a bolí ho z toho tlapky." "Ano, to je pravda." Jdou ke koňům. Tulák s jedním hovoří a pak říká: "Co ho krmíte suchou stravou, bolí ho žaludek." "To je neuvěřitelné," povídá sedlák, "asi před měsícem jsem začal koňům dávat granule, ale že by jim s toho mohlo být těžko, to jsem netušil." Jdou zpátky přes dvůr a tam bečí ovce. Farmáře popadne panika: "Nevěřte jí! Je to lhářka. Bylo to jen jednou a byl jsem šíleně ožralej."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama