Vtipy

24. května 2008 v 10:39 |  Vtipy
1)Papoušek létá s pánem v letadle. Hraje hudba pán povídá: "Hudba pod psa!" Papoušek si to zapamatuje. Letí aál a proti nim, pták. Pán komentuje: "Těsně vedle!" Papoušek si to zapamatuje. Přistanou a pán na to: "Hladké přistání." Papoušek znovu zkouší svou paměť. Na letišti si papouška chce koupit nějaká paní. Majitele přemluví a papouška koupí. V bytu u nové majitelky: Paní hraje na piáno. Papoušek: "Hudba pod psa!" Paní po něm hodí bačkorou. "Těsně vedle!" Nakonec paní uklouzne po mýdle. "Hladké přistání!''
2)Manželka vykládá manželovi: "Představ si, koupila jsem si dva losy a na ten jeden jsem vyhrála sto tisíc korun. Co tomu říkáš?" A muž rozzlobeně odpoví: "Že jsi zbytečně utrácela peníze za ten druhý!"
3)Novinář, matematik a fyzik jedou spolu vlakem Arizonou. Novinář se dívá z okna a po chvíli prohodí: "Jak tak koukám, všechny krávy v Arizoně jsou černé." Fyzik jej poopraví: "Pane kolego, to jste řekl velmi nepřesně. Aby to bylo přesné, musíte říci: Všechny krávy v Arizoně, které jsme viděli, jsou černé." Matematik zvedne hlavu od čtení a praví: "Ale ani vy jste to neřekl správně, pane kolego. Správně musíte říci: Všechny krávy v Arizoně, které jsme viděli, jsou alespoň z jedné strany černé."
4)Čech Rus a Němec letí balónem. Stále a stále klesají tak Rus vyhodí zlatou knížku. "Proč jsi to udělal?" "Doma jich máme dost." Stále a stále klesají a tak se Němec rozhodne a vyhodí bronzovou knížku. "Proč jsi ji vyhodil?" ptají se ho. "Doma jich máme dost." Do třetice vyhodí čech granát. Po přistání potkají paní, která se směje, protože jí na hlavu spadla zlatá iknížka. Jdou dál a potkají chlapečka kterému na hlavu spadla bronzová knížka. Nakonec potkají pána, který se směje až ze za břicho popadá. "Pane čemu se smějete?" "Ale, já jsem si prd a za mnou vybouchl dům."
5)V hospodě sedí u piva tři chlapi a baví se: "Moje žena je tak hloupá, že si koupila dálkové ovládání a přitom nemáme televizi na dálkové ovládání." "To nic není. Moje žena dala hromadu peněz za 'hands-free' do auta a při tom nemáme automobil!" "Chlapi, to všechno nic není! Moje žena má vždy plnou kabelku kondomů a přitom se spolu už pár roků nemilujeme!"
6)Na zasedání výkonné rady ČSSD povídá její předseda: "Po volbách, které letos určitě vyhrajeme, budeme nominovat na ministra financí pana kardinála." Jeden novinář se ptá, proč zrovna pana kardinála. "Pane, odpověď je zcela jednoduchá. Pan kardinál ví, kde je Bůh a jenom Bůh ví, kam byly zašantročeny peníze našeho státu."
7)Rabín se probudí brzy ráno, ještě za tmy a už nemůže usnout. Rád by studoval Talmud, ale je šabat a tak si nemůže zapálit svíčku. Vyhlédne z okna a vidí sedláka, jak jde na trh: "hej Ivane," křikne na něj. "Nechceš se zahřát trochou pálenky?" Sedlák se nedá dvakrát pobízet. "Kde je ta láhev? Nemůžu ji potmě najít. " Bručí rabín. Sedlák škrtne sirkou a zapálí svíčku. Rabín veme láhev, vyndá skleničku ale naplní ji jen ze tří čtvrtin. "Musíme šetřit," omlouvá se. "bůh vám žehnej," řekne sedlák, obrátí do sebe skleničku, otře si pusu a pokračuje: "Šetřit se musí." A sfoukne svíčku.
8)Jednou cestoval Tristan Bernard vlakem a naproti němu sedělo mladé děvče, které ho delší dobu upřeně pozorovalo. Po chvíli spisovatel řekl: "Slečno, rád bych vás políbil." "Ale já jsem se ještě nikdy nelíbala s mužem!" polekalo se děvče. "To nic," uklidňoval ji Bernard, "já také ne!"
9)Sešli se dva kamarádi: "Víš, v naší ulici žijí dva sousedé. Když si jeden z nich koupil zlého psa, druhý musel mít vzteklejšího. První někde sehnal nádherný nábytek a druhý honem sehnal ještě nádhernější. Pak si ten první postavil přepychovou vilu, ten druhý staví ještě přepychovější." "Zajímalo by mě, jak to dopadne." "To je jednoduché, když ten první dostane pět let vězení, tak ten druhý určitě víc."
10)Přijde Američan(černoch) s papouškem na rameni do restaurace a posadí se ke stolu. Přijde k němu nějaký chlápek a říká: "Kde jste ho vzal?" "V Africe je jich hodně," odpoví papoušek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama