o blondýnkách (vetšinou)

24. května 2008 v 10:44 |  Vtipy
1)V blázinci je pravidelná týdenní kontrola a ředitel dá svolat všechny blázny do jedné místnosti. Předstoupí před ně a říká "Tento týden jste byli velice hodní a proto jsem se rozhodl, že vám zakoupím bazén." Blázní celý bez sebe radostí začnou skákat z oken do bazénu a najednou ředitel zavolá z okna "A když budete ještě hodnější tak vám tam napustím i vodu."
2)Britský generál ve výslužbě miloval uniformy. Každý den se objevil v jiné. Když jednou přišel v hornické uniformě už ke snídani, zeptala se ho žena: "Nepřeháníš to drahý?" "Proč bych přeháněl?" diví se manžel. "Vždyť víš, že nám dnes přivezou uhlí."
3)Jdou tři chlapy a říkají: "My tři, my tři, my tři." Potkají řezníka: "Proč říkáte my tři? Řikejte raději: pro maso." Tak jdou dál a řikají: "Pro maso, pro maso, pro maso." Potkají Daniela Hůlku: "Proč říkáte pro maso? Raději říkejte: "Daniel Hůlka." Jdou dál a říkají: "Daniel Hůlka, Daniel Hůlka, Daniel Hůlka." Potkají kašpárka: "Proč říkáte Daniel Hůlka, říkejte třeba: hurá." Tak jdou dál. Říkají: "Hurá, hurá, hurá." Potkají policajta: "Dobrý den. Nevíte, kdo zabil tuto starou ženu?" Oni: "My tři, my tři." "A proč?" "Pro maso, pro maso." "Kdo vám pomáhal?" "Daniel Hůlka." "Víte, že za to můžete jít na deset let do basy? "Hurá, hurá!"
4)Blondýnka vyplňuje test složený z otázek a odpovědi ano a ne, díva se na papír 5minut 10minut. Potom v náhlem zachvěvu inspirace z peněženky vytáhne minci a začne s mincí házet a vyplňovat test stylem panna-Ano orel-Ne. Za půl hodinky má test hotový. Zbytek třídy v té době stále se ješte potí nad otázkami. Když zbyvá posledních 5 minut času, začne v zoufalství vyhazovat mincí nespokojeně mrmlat a potit se. Dozírající k ní příjde a ptá se: "Co se stalo, slečno? A blondýnka odpoví: "Kontroluju si test a skoro všechno mám špatně!"
5)Přijde blázen do cukrárny a říká: "Prosím vás, máte dorty?" "Bohužel došly," povídá prodavačka." "Aha tak mi dejte čaj a dorty." "Ale my dorty nemáme," odporuje prodavačka. "Tak mi dejte kafe a dorty." "Sakra už jsem řekla, že došly," říká vztekle prodavačka. Prodavačka nakonec zavolá do blázince a ihned si pro něj přijede ředitel blázince. "Tak co se stalo?" ptá se ředitel. Prodavačka mu vše vypráví. Ředitel se na ni podívá a řekne: "Já být vámi, vezmu ty blbý dorty a hodím mu je na hlavu."
6)Blondýna chodí po ulici a (dá se říct:) že přemýšlí, pak se zeptá jednoho pána: "Prosím vás, kde je druhá strana ulice?" Pán ukáže na druhou stranu a blondýna na to: "No tak to vidíte. Tam mi zase řekli, že tady!"
7)Jede blondýna autem po dálnici a bouchne do kamionu předním nárazníkem. Nasupenej řidič vystoupí, vytáhne ji ven, nakreslí na zem čtverec a řekne jí: "Stoupni si do toho čtverce a běda ti, jestli z něj vylezeš!" Blondýna si tedy do něj stoupne a čeká co bude. Kamioňák vytáhne tyč a rozmlátí jí nárazník. Podívá se na ni, ale ona se jen blbě hihňá. "Ty se budeš ještě smát jo?" Tak jí vymlátí přední sklo. A ona zase: "Hihihihi." Tak se nasere a rozmlátí jí auto úplně na kaši. Okna, kastli, prostě všechno. A ona záchvat smíchu. Kamioňák křičí: "Co se tak hloupě směješ, snad to neníé tvoje auto?" A ona na to: "Ale jo je, ale pokaždý když jste se nedíval, tak jsem z toho čtverce vylezla."
8)Ptá se blondýnka blondýnky: "Už jsi četla Shakespeara?" Blondýnka se zamyslí a řekne: "A kdo ho napsal?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama